Časté otázky
před nástupem na ubytování

Jak daleko je nejbližší obchod? Nejbližší kvalitní obchod s potravinami je v Pastvinách, cca 5min. autem, pěšky cca 15min. 
Je na chatě připojení k internetu?  Ano, u chaty a na apartmánech je připojení k wifi síťi. Heslo je ve společenské místnosti.
Je u chaty místo na hraní pro děti? Ano, u chaty je dětské skákadlo a hřiště a domeček. Okolo chaty nejezdí takřka žádná auta, takže je to místo poměrně bezpečné.
Finance + jak objednat pobyt: V roce 2017 vyžadujeme zálohu na pobyt ve výši 30%.  Potvrzení objednávky vystavujeme  obratem, upřednostňujeme komunikace e-mailem.
V kolik hodin je čas nástupu na apartmán? Pokud nám chcete nechat dostatek času na úklid, přijíždějte v čase 14-15.hod. Apartmán prosím opusťte do 10.30hod. Je dobré poslat předem správci SMS, že jste na cestě.
Máme si brát sebou povlečení? Pokoje obsahují jak kvalitní peřiny a polštáře z ovčí vlny, tak i kvalitní lůžkoviny.
Je v kuchyni nádobí? Kuchyň je plně vybavena. Pozor:  ne všechny ledničky mají mrazničku.
Dá se objednat stravování?

Ne, aktuálně je zajišťování jídel pro nezájem zrušeno.

Jak je to s parkováním vozidel? Parking u chaty je možný a je zdarma. K chatě se vejde 6 osobních vozidel.
Jak daleko je restaurace? Kvalitní restaurace je Na mostě (15min. chůze) a naproti Na pláži (25min.chůze nebo lodičkou 5min). Pokud Vám ale postačí gulášek či fritovaný řízek, hranolky apod., podél celé přehrady je velké množství občerstvení.
Jsou k dispozici lodičky? Sezóna 2017 je nejistá, nové lodičky zatím nekupujeme. S jistotou můžeme potvrdit jen jednu lodičku pramici, která je v dobrém stavu a čeká na své zákazníky...
Je možnost přistýlky na apartmánu? Ano, na každém apartmánu jsou 1-2 kvalitní přistýlky, je třeba si dohodnout předem počet lůžkovin.
Můžeme si vzít sebou pejska? Ano, pejsci jsou u nás vítáni, nicméně je třeba dodržovat pravidla pobytu-po dohodě s provozovatelem.